ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Шаулиської сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати на 2018 рік»

                                         ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення  Шаулиської       сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2018 рік».

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника :Черкаська область Тальнівськийрайон,селоШаулиха    , вул.Космонавтів, № 9 , виконавчий комітет   сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті     сільської ради за електронною адресою: http:shauliha.talnern/org.ua.

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

Сільський голова                                                             Л.Підручна